Профессионализм,
спокойствие,
доступность -
100% результат!
+38 (073) 308-51-34  +38(095) 208-51-84  +38 (097) 473-71-82
E-mail: alex911y@gmail.com

+38 (073) 308-51-34
+38 (095) 208-51-84
+38 (097) 473-71-82
+38 (073) 308-51-34
+38 (095) 208-51-84
+38 (097) 473-71-82

Про майстерність

Майстерність - вміння, мистецтво (тлумачний словник.) Майстерність керуванням автомобілем можна розглядати як комплекс умінь, що дозволяє майстерно водити автомобіль.

Звичайно, для того щоб стати майстром своєї справи потрібні ще й здібності. Здібності можна порівнювати з фундаментом, на якому будується майстерність. З чого ж складається фундамент майстерності водія? Ознайомимося з основними психофізіологічними здібностями, якими повинен володіти водій:

 • гарне психічне і фізичне здоров'я;
 • гострий зір і слух;
 • кмітливість і здатність швидко приймати важливі рішення;
 • здатність швидко зосереджувати й розподіляти увагу;
 • емоційна врівноваженість;
 • здатність до взаємодії з великою кількістю об'єктів і виділенню з них головних;
 • спритність, хороша координація рухів.

Далеко не всі водії мають повний набір необхідних здібностей. Але сумувати їм не слід. Яким же чином компенсувати недоліки в здібностях? Наприклад, багато водіїв не мають 100-відсоткове зір. Важливий недолік, але він практично усувається носінням окулярів. Деякі погано чують. Вони цілком успішно можуть компенсувати цей дефект підвищенням зорової уваги. Якщо водій не вміє орієнтуватися і приймати рішення в новій і несподіваною обстановці, то краще всього, якщо він навчиться заздалегідь виявляти (навчить автоінструктор) небезпечні для нього ситуації і уникати їх, або доведе до автоматизму необхідні відповідні реакції на них.

Реакція. Хороша реакція і координація потрібні водієві для того, щоб вчасно зреагувати на інформацію, що з'явилася небезпека. А що робити водієві, у якого не дуже хороша реакція? Виявляється, водій може скоротити час реагування в 1,5 - 2 рази, якщо він приготуватися до появи небезпеки, навчиться розпізнавати за раніше (допоможе автоінструктор) можливі зміни обстановки і відповідати на них необхідними діями (автоінструктор).

Якщо думка водія випереджає його дії, рух машини, то у нього завжди в запасі буде кілька десятків метрів і секунд, необхідних для уникнення небезпеки. Очевидно, що без цих знань і знань того, як рушати, розганятися, гальмувати і користуватися рульовим керуванням, не обійтися. Як придбати ці знання і навички? Вихід дуже простий. Зверніться по допомогу до професійного автоінструктора. На уроках водіння автоінструктор, буде навчати водити автомобіль в самих різних дорожніх умовах і дорожніх ситуаціях:

 • вивчати ПДР (безпосередньо під час практичних уроків керування автомобілем);
 • вчитися читати дорогу;
 • розвивати і застосовувати навички, пов'язані з розумінням динаміки ситуації, тобто швидкості, прискорення, напрямку руху транспортних засобів і пішоходів;
 • займатися прогнозуванням можливого розвитку ситуації на дорозі;
 • навчати навичкам передбачення дорожніх ситуацій.

На уроках керування автомобілем автоінструктор навчить, як придбати і розвинути навички майстерності, які будуть Вам потрібні при поїздках за кермом свого автомобіля.